انواع جوراب

ما جوراب های خود را بر اساس قد آنها دسته بندی می کنیم، بنابراین شما به راحتی می توانید قد جوراب مناسب را برای مطابقت با کفش ها و فعالیت های خود پیدا کنید. ما تمام جوراب‌های بلند را از بلندترین، بلندترین جوراب‌های روی زانو و بلندترین ران‌ها تا جوراب‌هایی که به‌ندرت وجود دارند می‌فروشیم. ما از کلمه “طول” یا “ارتفاع” برای توصیف اینکه یک جوراب روی ساق پا بلند می شود استفاده می کنیم، در حالی که اندازه جوراب برای کمک به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا جوراب با اندازه پای شما مناسب است یا خیر استفاده می شود. همه چیز را در مورد انواع جوراب در اینجا بیاموزید:

جوراب های روی زانو
برای جوراب‌های بسیار بلند، به جوراب‌های OTK یا ران‌های بلند نگاه نکنید. گاهی اوقات به این جوراب ها جوراب ساق بلند گفته می شود، مخصوصاً زمانی که با جوراب نگه داشته می شوند. این جوراب‌های فوق‌العاده با چکمه‌هایی که به سمت بالا کشیده می‌شوند یا کمی در اطراف زانو خراشیده می‌شوند، عالی به نظر می‌رسند. با پوشیدن جوراب های روی زانو با دامن یا لباس مورد توجه قرار بگیرید. حتی می‌توانید این جوراب‌های بلند را روی یک جوراب شلواری یا ساق شلواری بپوشید تا به ظاهر پاییزی یا زمستانی خود گرما بخشد.

الگوی جوراب

جوراب زانو
جوراب‌های بلند که تا زیر زانو بلند می‌شوند، به جوراب‌های بلند تا روی زانو یا جوراب‌های روی ساق پا می‌گویند. پوشیدن جوراب‌های زیبا با دامن، لباس‌ها و شورت‌ها بسیار سرگرم‌کننده است، که در عین اینکه از سرد شدن پاهای شما جلوگیری می‌کند، طراحی جوراب‌های شیک را بیشتر نشان می‌دهد. ما جوراب‌های شیک زانویی را می‌فروشیم که برای ساق‌های بزرگ‌تر و پاهای بزرگ‌تر مناسب است تا همه بتوانند سرگرم شوند که مغازه جوراب فروشی انواع مختلفی را به فروش می رساند.
جوراب خدمه
خدمه رایج ترین طول جوراب است. جوراب‌های خدمه جوراب‌هایی با ساق پا هستند که تقریباً همه دوست دارند بپوشند. آنها بهترین جوراب ها برای پوشیدن با کفش های کتانی و شلوار جین هستند و طرح های جوراب بسیار سرگرم کننده ای دارند! برخی از جوراب‌های خدمه برای عملکرد ساخته شده‌اند، زیرا برای جوراب‌های ورزشی یا جوراب‌های بدنسازی دارای بالشتک مناسب هستند. یک جفت جوراب پیاده‌روی پشمی را با طول خدمه کوچک یا خدمه کوچک (کمی کوتاه‌تر از خدمه معمولی) امتحان کنید، متوجه خواهید شد که هر مرحله را کمی راحت‌تر می‌کنند که قیمت جوراب بستگی به نوع و جنس آن دارد.

چوراب ساق کوتاه
جوراب‌های مچ پا دارای دو طول اصلی هستند، جوراب‌های یک چهارم بلندتر و جوراب‌های کوتاه‌تر.

جوراب ربع
جوراب های یک چهارم اغلب جوراب کوتاه، خلخال یا فقط جوراب مچ پا نامیده می شوند، اما در مقایسه با جوراب های کوتاه تر، در سمت بلندتر قرار دارند. یک چهارم جوراب تقریباً نصف طول یک جوراب خدمه است – اگر جوراب دخترانه فانتزی زانو را 100٪ پوشش پا و جوراب های خدمه را 50٪ در نظر بگیرید، جوراب های یک چهارم 25٪ هستند – بنابراین، یک چهارم! از آنجایی که برای نشان دادن یک کلمه، گفتن یا طراحی به اندازه کافی بلند است، بسیاری از جوراب های یک چهارم ما دارای الگوهای جدید و سرگرم کننده هستند.

جوراب های کوتاه
این بلندی جوراب به سختی بالای یک جفت کفش کتانی خود را نشان می دهد و گاهی اوقات یک زبانه در پشت دارد تا از ساییده شدن پاشنه پا به کفش جلوگیری کند. جوراب‌های مچ پا از آنجایی که مینیمالیستی و راحت هستند، انتخابی محبوب برای ورزشکارانی است که از این جوراب‌های کوتاه به عنوان جوراب دویدن، جوراب دوچرخه‌سواری یا جوراب‌های ورزشی در داخل کفش‌های تنیس خود استفاده می‌کنند. جوراب‌های بلند تا مچ پا می‌توانند جوراب‌های ورزشی فوق‌العاده باشند، اما ما همچنین تعداد زیادی جوراب‌های زیبا و بامزه برای مچ پا ارائه می‌دهیم که با کفش‌های صاف و پاشنه‌دار عالی به نظر می‌رسند.

جوراب های بدون نمایش
به چند جوراب کوتاه نیاز دارید که هیچ کس نتواند داخل کفش شما را ببیند؟ یک جفت جوراب بدون نمایش که به نام‌های جوراب‌های پدی یا پا نیز شناخته می‌شود، وقتی با بیشتر کفش‌ها پوشیده شوند، نامرئی خواهند بود. ظاهر بدون جوراب رنگ پا را در کفش های قایق سواری یا کفش های کتانی تکان دهید – جوراب های بدون جوراب راهی عالی برای خنک نگه داشتن و بوی بد در تابستان هستند!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.