بطری دتاکس واتر مراسم ازدواج پادشاه عربستان را برهم ریخت

ما از کارکنان خود در مورد بطری دتاکس واتر‌های آب عایق‌شده‌ای که آن‌ها بیشتر دوست دارند، نظرسنجی کردیم، از گزینه‌های رنگارنگ Jolly Rancher که از نظر زیبایی در کلاس اسپین نمایش داده می‌شوند تا مدل‌های کاربردی که آماده بسته شدن به کوله پشتی با کارابین هستند.

اکثر شرکت ها ادعا می کنند که بطری دتاکس واتر عایق شده آنها آب را به مدت 24 ساعت سرد و 12 ساعت گرم نگه می دارد.

ما آزمایشات خود را با آبی شروع کردیم که یا یخ بود  چهار مکعب در هر بطری دتاکس واتر  یا در حال جوشیدن گرم بود و سپس دما را هر چند ساعت یک بار با یک دستگاه مطمئن و فوق العاده اندازه گیری کردیم.

بطری دتاکس واتر های آب قابل استفاده مجدد یکی از موارد ضروری هستند، چه ورزشکار، ماجراجو، مسافر و یا حتی مادری که در خانه هستید.

هیدراتاسیون بخش مهمی از زندگی ما است، بنابراین خود را با یک بطری دتاکس واتر قابل استفاده مجدد با ماندگاری بالا مجهز کنید تا همه جا همراه خود داشته باشید.

چرا باید بطری دتاکس واتر آب قابل استفاده مجدد را انتخاب کنید؟

بدیهی است که ما در Healthy Human شما را تشویق می کنیم که از یک بطری دتاکس واتر آب قابل استفاده مجدد در زندگی خود استقبال کنید.

این یک اقدام آسان است که می توانید برای بهبود فوری سلامت خود و کمک به سیاره انجام دهید.

اما ممکن است از خود بپرسید: وقتی راحت است که یک بطری دتاکس واتر پلاستیکی آب را از فروشگاه مواد غذایی بردارید، چه فایده ای دارد؟

اگر این احساس شماست، امیدواریم بخش بعدی این راهنما را با دقت بخوانید.

در اینجا چند دلیل کلیدی وجود دارد که چرا باید امروز روی یک بطری دتاکس واتر آب قابل استفاده مجدد سرمایه گذاری کنید:

کاهش ضایعات پلاستیکی: خرید یک بطری دتاکس واتر آب قابل استفاده مجدد اولین قدم ضروری برای رسیدگی به مشکل زباله های پلاستیکی است.

به طور متوسط یک آمریکایی در سال 2015، 346 بطری دتاکس واتر پلاستیکی یکبار مصرف خریداری کرد. در مجموع، 111 میلیارد بطری دتاکس واتر پلاستیکی تبدیل به زباله شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.