بیل مکانیکی ولوو 750 که باعث رسوایی دزد شد

بیل مکانیکی ولوو 750 دارای فضای داخلی مدرن است و دارای یک صفحه نمایش لمسی خازنی 8 اینچی برای نمایش تمام اطلاعات اصلی است که می توان آن را از طریق چرخ دویدن به سبک ماشین کنترل کرد که همچنین دریچه گاز و تهویه مطبوع از راه دور را کنترل می کند. تمام عملکردها را می توان به راحتی توسط سوئیچ های متمرکز واقع در زیر صفحه نمایش کنترل کرد.

علاوه بر این، کنترل های کمکی متناسب اختیاری را می توان در بالای سروو استیک ها نصب کرد. سیستم درایو مستقیم تک پدالی نیز به عنوان یک آپشن ارائه می شود.

ایمنی همچنان در اولویت هیوندای قرار دارد. بیل مکانیکی های سری HX A دارای سیستم پارکینگ نوسانی الکترونیکی برای کنترل عملکرد ترمز چرخشی هستند.

بیل

سیستم قفل ایمنی خودکار از استفاده ناخواسته از دستگاه جلوگیری می کند و بیل مکانیکی را می توان به دوربین های دید عقب و AAVM (سیستم پیشرفته در اطراف دید) هیوندای مجهز کرد. این سیستم شامل عملکرد IMOD (تشخیص هوشمند شی متحرک) است که به اپراتور از حضور افراد یا اشیاء در محدوده عملیاتی هشدار می دهد.

بیل مکانیکی هیوندای سری HX A دارای مجموعه ای از فناوری های پیشرفته اتصال دیجیتال است. از جمله آنها سیستم مدیریت از راه دور Hi MATE است که بالاترین سطح اتصال را برای کارهای تعمیر و نگهداری و قابلیت تشخیص از راه دور ارائه می دهد. برنامه Mobile Fleet به‌روزرسانی شده است تا به صاحبان ناوگان امکان دسترسی آسان به داده‌های عملکرد دستگاه، از جمله استفاده اقتصادی، استفاده و تشخیص کد خطا را بدهد.

اختیاری تشخیص موتور متصل (ECD)، یک منبع یکپارچه بین کامینز و هیوندای، تکنسین ها و فروشندگان را قادر می سازد تا با گزارش های عیب یابی و داده های عملکرد موتور از مشتریان پشتیبانی کنند. HCE-DT Air همچنین به مشتریان اجازه می دهد تا با استفاده از تلفن هوشمند یا لپ تاپ در محل ساخت و ساز به صورت بی سیم متصل شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.