خرید و فروش جوراب | مدل های جدید جوراب های نخی

خرید و فروش جوراب، بخش جدایی ناپذیر بازار پوشاک به شمار می رود. زیرا اغلب مردم این لباس به ظاهر ساده و کوچک را به صورت روزانه استفاده می کنند. انواع جوراب زنانه، جوراب مردانه نانو و بچه گانه با جنس های مختلف تولید شده؛ و طرح های متنوعی نیز دارند. مدل های جدید جوراب های نخی از پر فروش ترین های حوزه خود می باشند. به طور کلی پوشیدن جوراب هایی با الیاف نخی در کفش، باعث کاهش تعریق پا می شود.

 

خرید و فروش جوراب | مدل های جدید جوراب های نخی

مرکز خرید انواع جوراب در ایران

مرکز خرید انواع جوراب در ایرانمرکز خرید جوراب، محلی جهت عرضه انواع مختلف این پاپوش می باشد. چنین مراکزی را در نقاط مختلف ایران مشاهده می کنیم. البته فروش جوراب در بسیاری از فروشگاه های البسه نیز انجام می شود.
اما در مراکز اصلی خرید و فروش جوراب، شاهد ارائه مدل های جدید و متنوع این محصول می باشیم. همانند سایر لباس های خانم ها، خرید جوراب مردانه نانو عطری نیز با تنوع بالاتری صورت می گیرد.

ارقام مختلف جوراب هایی که در مرکز خریدهای سراسر ایران عرضه می شوند؛ از جنبه های زیر با هم تفاوت دارند:

 • جنس جوراب (جنس نخ به کار رفته و …)
 • ضخامت جوراب
 • نوع و مدل جوراب (ساق بلند، ساق کوتاه)
 • طرح و نقش
 • سایز این لباس
 • زنانه، مردانه یا بچه گانه بودن
 • کیفیت و دوام
 • میزان کشی بودن
 • محل تولید
 • نحوه بافت جوراب (نوع دستگاه، کارگاه خانگی، صنعتی و …)
 • مارک یا برند پوشاک

بدون شک کلیه موارد ذکر شده به علاوه یک سری مسائل دیگر، تعیین کننده قیمت فروش جوراب در ایران خواهند بود. اما از طریق مراکز معتبر می توان این کالا را با نرخ مناسب تری خریداری کرد.

تولید کننده بهترین جوراب های نخی

تولید کننده بهترین جوراب های نخیبا وجود متنوع شدن جوراب از نظر جنس، جوراب های نخی، همچنان به میزان بالایی تولید می شوند. زیرا لباس های نخی در برابر تعریق، مقاومت بهتری دارند؛ و در کل راحت تر هستند.
تولید کننده های زیادی در زمینه طراحی و بافت این جوراب ها، فعالیت می کنند. انتخاب بهترین نوع جوراب نخی نیز تا حدودی به سلیقه افراد بستگی دارد.
به عنوان مثال برخی از خانم ها خرید جوراب فانتزی را ترجیح می دهند؛ اما برخی دیگر جوراب ساق بلند ساده را می پسندند. البته موارد استفاده از هر مدل جورابی با دیگری متفاوت است.

 

اما بهترین جوراب های نخی از لحاظ کیفیت، آنهایی هستند؛ که مقاومت بالایی در برابر کشیدگی داشته؛ و به راحتی پاره نمی شوند. همچنین دوام جوراب در مقابل شست و شو نیز بسیار مهم است. در کل برخلاف لباس های دیگر، مردم ترجیح می دهند؛ یک جوراب را تا مدت ها استفاده کنند.

تولیدی جوراب ارزان، مرکزی است؛ که بهترین جوراب های نخی را با قیمت مناسب عرضه می کند.

عرضه انواع جوراب زنانه و مردانه

عرضه انواع جوراب زنانه و مردانهعرضه انواع جوراب زنانه، مردانه و همچنین جوراب های دخترانه و پسرانه با در نظر گرفتن سلیقه های مختلف صورت می گیرد.
جوراب های موجود در بازار را از جنبه های مختلف می توان دسته بندی نمود. به عنوان مثال به چند نام رایج این حوزه اشاره می نماییم:

 • جوراب نانو
 • جوراب واریس
 • جوراب دیابتی
 • جوراب کفشی
 • جوراب مچی
 • جوراب ساق بلند
 • پاپوش عروسکی بچه گانه
 • جوراب اسپرت یا ورزشی
 • پاپوش رو فرشی
 • جوراب پارازین

ناگفته نماند؛ که هر کدام از اسامی مطرح شده در بالا و سایر موارد مشابه به نوبه خود اقسام گوناگونی داشته؛ و برخی از آنها ویژه مصارف خاصی طراحی شده اند.
مثلاً خرید جوراب واریس، جهت درمان یا جلوگیری از پیشرفت مشکل واریس در پاها انجام می شود؛ یا به عنوان مثال خرید جوراب عروسکی، مخصوص کودکان می باشد.

عرضه انواع جوراب مردانه و زنانه در بازار با قیمت های مختلفی صورت می گیرد. اما در مراکز اصلی پخش، این لباس ها با قیمت عمده یا تولیدی فروخته می شوند.

مدل های جدید جوراب های نخی مردانه

مدل های جدید جوراب های نخی مردانهمدل های جدید جوراب های نخی مردانه از تنوع فوق العاده ای برخوردار گشته اند. این محصولات ارقام مختلف جوراب ساق بلند و ساق کوتاه را شامل می شوند.
لازم به ذکر است؛ که برخلاف باور عموم، انتخاب جوراب مناسب، نقش مهمی در تیپ و ظاهر آقایان دارد.
در هنگام انتخاب جوراب باید به مسائلی مثل نوع کفش، جنس و مدل شلوار و همچنین نوع مجلس یا مکان دقت کرد. به عنوان توضیح بیشتر باید اضافه کرد؛ که جوراب های ساق کوتاه اسپرت یا ورزشی برای مجالس رسمی یا مهمانی ها چندان مناسب به نظر نمی رسند.

 

امروزه با توجه به تنوع مدل های جدید جوراب مردانه نخی، هر آقایی می تواند؛ گروهی از این لوازم را در کمد لباس خود نگهداری کرده؛ و در مناسبت های مختلف، آنها را با لباس خود ست کند.
بسیاری از آقایان جوراب های نخی ساده و ساق کوتاه را ترجیح می دهند. اما خرید جوراب بلند نیز در مواقع لزوم انجام می شود. برخی 
از این جوراب ها، مدل ورزشی داشته؛ و برخی دیگر بسیار گرم بوده؛ و برای فصول سرد سال مناسب به نظر می رسند.

آشنایی با انواع جوراب از نظر کاربرد

آشنایی با انواع جوراب از نظر کاربردهمان گونه که پیشتر نیز تا حدودی اشاره شد؛ جهت آشنایی با انواع جوراب، باید این لباس را از جنبه های گوناگون مورد بررسی قرار داد.

مهم ترین جوراب ها از نظر مدل و شکل ظاهری به شرح زیر می باشند:

 • جوراب سرپنجه
 • جوراب کالج یا کفشی
 • ساق کوتاه (مچ پا)
 • یک ربع
 • ساق دار
 • سه ربع (زیر زانو)
 • ساق بلند بالای زانو
 • ساق بلند بالای ران
 • جوراب شلواری و ساق شلواری
 • ساق پا

هر کدام از اینها ویژگی ها و کاربردهای خاص خود را دارند. مثلاً جوراب سرپنجه برای کفش های روبازی که فقط پنجه پا را می پوشانند؛ طراحی شده اند؛ یا جوراب کالج، برای کفش های کالج مناسب است. همچنین جوراب های ساق کوتاه و یک ربع را بیشتر در کفش های راحتی و اسپرت استفاده می کنند.
علاوه بر ظاهر پاپوش های مطرح شده؛ امروزه جوراب هایی با قابلیت جدید و کاربردهای جالب توجه به بازار آمده اند. به عنوان مثال می توان به انواع جوراب نانو اشاره کرد.

فروش انواع جوراب با سایز بندی

فروش انواع جوراب با سایز بندییکی از مهم ترین نکاتی که همه افراد (در هر سنی) در هنگام خریدن جوراب باید به آن توجه کنند؛ سایز این محصول می باشد.
عده قابل توجهی از مردم فکر می کنند؛ که جوراب ها سایز خاصی نداشته؛ و معمولاً در زمان خرید به شماره جوراب دقت نمی کنند. در حالی که جوراب نیز همانند کفش در اندازه های استانداردی تولید شده؛ به نحوی که همه اقشار جامعه بتوانند؛ سایز مناسب خود را انتخاب کنند.
پوشیدن جوراب تنگ، باعث اذیت شدن پا و حتی تعریق بیش از حد آن می شود. همچنین طول عمر جوراب در این حالت، کمتر است. از طرفی پوشیدن جوراب با سایز بزرگ تر نیز به نوبه خود مشکل ساز است.

در مراکز معتبر عرضه کفش و پوشاک، شاهد فروش انواع جوراب با سایز بندی متنوع می باشیم. طبیعتاً سایزبندی جوراب های بچه گانه با پاپوش های مردانه یا زنانه فرق دارد. می توان گفت؛ که فروش جوراب با سایز بندی مناسب، یکی از ویژگی های برندهای معتبر است.

قیمت عمده فروشی جوراب در بازار

قیمت عمده فروشی جوراب در بازارهمانند هر محصول دیگری، ارقام مختلف جوراب نیز با نرخ های گوناگونی به فروش می رسند. طبیعاتاً قیمت عمده فروشی جوراب با قیمت خرده آن، متفاوت است.
در واقع علاوه بر نوع، کیفیت و مدل جوراب، مسائل زیر نیز می توانند؛ بر قیمت جوراب در بازار اثرگذار باشند:

 • شرایط بازار صادرت و واردات مواد اولیه تولید
 • شرایط اقتصادی بازار پوشاک
 • نوسان نرخ ارز
 • نحوه فروش جوراب

بدیهی است؛ که قیمت جوراب زنانه با جوراب های مردانه و بچه گانه فرق دارد. همچنین نرخ جوراب های معمولی با قیمت جوراب دیابتی متفاوت است. اما مهم ترین نکته در مورد شرایط و نحوه فروش جوراب در بازار، انتخاب مرکز مناسب است.

بهترین کار جهت خرید عمده جوراب، مراجعه به تولیدی ها یا نمایندگی های مجاز پخش این کالا می باشد.
فروشندگان خرده کفش و لباس، همواره به دنبال مراکزی می گردند؛ که عمده فروشی جوراب را با قیمت مناسب انجام دهند. سوای از روش های سنتی، این افراد می توانند؛ از سایت های مجاز نیز کمک بگیرند.

سفارش اینترنتی انواع جوراب نخی

سفارش اینترنتی انواع جوراب نخیامروزه استفاده از اینترنت یکی از بهترین راه های خرید و فروش جوراب می باشد. در یک جوراب فروشی آنلاین معتبر، می توان ارقام متنوع این محصول را برای اقشار و سلیقه های مختلف مشاهده کرد.

جوراب نخی از جمله جوراب های پرفروش اینترنتی است. این شیوه تجارت، بیشتر مورد توجه خریداران عمده محصول، قرار گرفته است. نکته قابل ذکر در خصوص سفارش اینترنتی جوراب، این است؛ که سایت های معتبر دارای چندین راه ارتباطی مناسب و فعال می باشند. به این ترتیب می توان قبل از خرید، مشاوره لازم در مورد انواع جوراب نخی و نحوه سفارش آنها را دریافت کرد. از طرفی جوراب های نخی عرضه شده در سایت های مجاز، بسیار خوبی دارند.

شایان ذکر است؛ که خرید اینترنتی به میزان بالایی در وقت مردم صرفه جویی می کنند. از طرفی سایت های معتبر فعال در حوزه فروش عمده جوراب، این محصولات را با قیمت تولیدی یا نمایندگی به مشتریان خود ارائه می دهند.

فروشنده جوراب نخی زنانه با بهترین کیفیت

فروشنده جوراب نخی زنانه با بهترین کیفیتفروش جوراب زنانه، همواره بیش از جوراب مردانه است. چرا که خانم ها بیشتر از آقایان به ظاهر و لباس خود اهمیت می دهند. از طرفی تنوع لباس خانم ها، باعث تنوع طرح و مدل جوراب های زنانه گشته است. در واقع هر خانمی به چند رقم جوراب جهت مصارف مختلف نیاز دارد.

جوراب نخی زنانه به شدت مورد علاقه خانم ها بوده؛ و اکثر افراد آنها را به جوراب های نایلونی، پشمی یا کاموایی، ترجیح می دهند. این جوراب ها به نوبه خود ممکن است؛ نازک، ضخیم، ساق بلند، بدون ساق، ساده یا طرح دار باشند. جوراب فانتزی زنانه، نمونه پر مصرفی از جوراب های نخی است؛ که به نوبه خود انواع مختلفی دارد.

لازم به ذکر است؛ که علاوه بر شکل ظاهری جوراب، کیفیت آن نیز بسیار مهم بوده؛ و خانم ها باید به این مسئله دقت داشته باشند. فروشنده های زیادی در زمینه عرضه جوراب نخی زنانه با بهترین کیفیت فعالیت می کنند. مهم ترین شاخصه کیفی جوراب نخی، دوام و استحکام آن می باشد.

خرید جوراب نخی از تولید کننده

خرید جوراب نخی از تولید کنندهجوراب نخی مردانه یا زنانه با قیمت های مختلفی فروخته می شود. زیرا این جوراب ها را نیز می توان از جنبه های گوناگون به دسته های متنوع تقسیم کرد.
در حال حاضر تولید کننده های جوراب نخی، بهترین و جدیدترین طرح ها را برای این لباس به کار می برند. تنوع طرح و مدل جوراب های نخی زنانه بیش از پاپوش های مردانه است. به همین علت بسیاری از فروشندگان خرده لباس به دنبال خرید عمده جوراب ارزان زنانه می باشند.

بهترین شیوه خرید جوراب نخی به میزان بالا و قیمت مناسب، مراجعه به تولید کننده هاست. چرا که فروش مستقیم و عمده هر نوع پوشاکی با نرخ ارزان تری صورت می گیرد. این تولید کنندگان در نقاط مختلف کشور فعالیت می کنند.
ناگفته نماند؛ که در حاضر امکان خرید بدون واسطه جوراب نخی از تولید کننده آن به صورت اینترنتی نیز فراهم شده است. منظور، سایت های معتبری است؛ که فروش انواع جوراب را با قیمت عمده انجام می دهند.

ارسال جوراب نخی به سراسر کشور

ارسال جوراب نخی به سراسر کشورتولید کنندگان، وارد کنندگان و نمایندگی های مجاز پخش لباس زیر، انواع جوراب نخی را به سراسر کشور ارسال می نمایند. هر نوع جورابی برای یک سری مصارف خاص مناسب تر به نظر می رسد.
به عنوان نمونه می توان به خرید جوراب کفشی نخی توسط اقشار مختلف مردم، اشاره کرد. همان طور که از نام این محصول، مشخص است؛ ظاهر شبیه کفش داشته؛ و به اشکال مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.
جوراب های کفشی به جوراب کالج نیز معروف بوده؛ و یکی از مهم ترین موارد استفاده آنها به کفش های کالج، مربوط می شود. البته از این جوراب های نخی می توان به عنوان یک روفرشی ساده و سبک استفاده کرد.

جوراب های نخی را می توان قدیمی ترین جوراب های طول تاریخ دانست؛ که همواره بیش از جوراب های پشمی و نایلونی مورد استفاده قرار گرفته اند.
جدای از روش های سنتی تجارت پوشاک، امروزه ارسال جوراب نخی به شهرهای سراسر کشور به واسطه منابع معتبر اینترنتی یا آنلاین نیز انجام می شود. 

بازار فروش انواع جوراب ایرانی و خارجی

بازار فروش انواع جوراب ایرانی و خارجیتجارت جوراب و لباس زیر از مهم ترین بخش های بازار پوشاک ایران محسوب می شود. در این بخش از بازار لباس، شاهد فروش انواع جوراب خارجی و ایرانی می باشیم. هر کدام از اینها مشتریان خاص خود را دارند.
اما نکته قابل ذکر این است؛ که هم اکنون جوراب های ایرانی با کیفیت بالایی تولید شده؛ و البته نسبت به جوراب های خارجی با قیمت مناسب تری روانه بازار گشته اند. در نتیجه خرید جوراب های تولید شده در داخل کشور، مقرون به صرفه تر است.
همچنین شایان ذکر است؛ که جوراب های داخلی از لحاظ طرح و رنگ نیز چیزی از همتایان خارجی خود کم ندارند. به نحوی که امروزه شاهد تولید جوراب زنانه ایرانی با تنوع فوق العاده می باشیم.
خوشبختانه جوراب ایرانی توانسته است؛ جایگاه بسیار خوبی را در بازار کسب کند. اما به هر حال جوراب های خارجی وارداتی نیز، خریداران خاص خود را دارند. این جوراب ها در بازارهای سراسر کشور به فروش می رسند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.