دختری با گیاه آپارتمانی شفلرا توانست کرم ضد چروک دور چشم درست کند

آبیاری کم و محیط محیط، کلیدهای مراقبت از گیاه آپارتمانی شفلرا است. با خرید این گیاه گرمسیری در خانه خود از آن لذت ببرید

و این به این دلیل می‌گویم که تا به آبیاری می‌شود، شفلرا آب را به خوبی تحمل می‌کند و به ویژه از آب دیگری از رنج رنج می‌برد. به همین ما باید آن را نسبتاً کم کنیم، همیشه در دوزهای و قبل از انجام این کار که درمان می شود.

از آنجایی غرقابی یکی از دشمنان اصلی آن، باید بررسی کنیم که در آن کاشته می شود زهکشی خوبی است که به آن اجازه می دهد تمام آبی آبی را که گیاه با هر آبیاری نمی کند از بین. و فراموش نکنید که بعد از آبیاری یک بشقاب زیرین را برای او بگذارید. اما اگر از نظر بستر آب کمی نیاز داشته باشد، از نظر محیطی یکسان نیست.

گیاه

ایده‌آل برای شفلرا، فضایی با درجه خاصی از رطوبت محیطی است ، اگرچه زندگی در فضای خشک‌تری را تحمل می‌کند، مانند فضایی که در طول زمستان در خانه‌های ما با گرم کردن ایجاد می‌شود. اگر آن را در چنین فضایی دارید، بهتر است با پاشیدن آب روی برگ‌های آن به احساس بهتری کمک کنید.

شما واقعاً به آن نیاز ندارید، اما اگر آن را در خانه دارید، دیر یا زود وقت آن خواهد بود که آن را هرس کنید . بنابراین، شاخه های خشک، بیمار، ضعیف یا شکسته را بردارید و آنهایی را که بیش از حد قوی می شوند، قطع کنید . از هرس بیش از حد نترسید، بله، بحث نیمه رها کردن یکباره نیست، زیرا می تواند آن را ضعیف کند، این گیاه بسیار مقاوم است که بدون مشکل جوانه می زند.

از اره ای استفاده کنید که قبلاً با الکل داروخانه یا ماشین ظرفشویی ضدعفونی شده است. شفلرا یا شفلرا در بهار و تابستان از دانه ها یا قلمه ها تکثیر می شود. در هر مورد چگونه پیش می روید؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.