ساعت کوارتز اصل زنانه ای شب ها چراغ خواب می شود

توانایی نظارت بر چندین منطقه زمانی به طور همزمان مشکلی است که ساعت کوارتز اصل زنانه در سال 1954 با معرفی GMT-Master با آن مقابله کرد.

ساعت GMT که به وقت گرینویچ نامگذاری شده است توسط ساعت ساز سوئیسی به پیشنهاد Pan American World Airways معرفی شد تا به خلبانان اجازه دهد به سرعت زمان را در دو مکان به طور همزمان بررسی کنند. رولکس GMT مشکل شوارتسکف در خواندن دو منطقه زمانی را به طور همزمان حل می کرد، اما رویکرد او راه حل عجیبی بود که او ترجیح داد.

تمایل به پوشیدن دو ساعت این سوال را ایجاد می کند: هدف از ساعت چیست؟ آیا این یک لوازم جانبی سبک است یا جایگزینی برای تلفن هوشمند است؟

از دیگر چهره‌های معروفی که باید در این نگاه حضور داشته باشند، می‌توان به نویسنده گونزو، هانتر اس تامپسون و مارلون براندو، و اخیراً بیلی آیلیش و بازیگران کریس پرت و بیل موری اشاره کرد که در سال 2021 تایمکس Easy Reader ارزان‌قیمت و شاد را با تانک کارتیه پیچیده‌تر ترکیب کردند.

ساعت

تمایل به پوشیدن دو ساعت این سوال را ایجاد می کند: هدف از ساعت چیست؟ آیا این یک لوازم جانبی سبک است یا جایگزینی برای تلفن هوشمند است؟ یا شاید به طفره رفتن از سوال کمک کند.

همانطور که اوم مالیک، نویسنده فناوری و سرمایه‌دار خطرپذیر، که دو ساعت می‌پوشد، می‌گوید: «من معمولاً Grand Seiko خود را که همیشه روی مچ دست چپ است  و سپس اپل واچ را در سمت راست به دلایل ردیابی سلامت، پیام‌های متنی یا استفاده می‌پوشم. Apple Pay. من بزرگتر هستم و ایده تشخیص سقوط و نظارت بر قلب را دوست دارم.

با این حال، یکی از شیک ترین مردان جهان ساعت، کریستف گرینگر-هیر، مدیر اجرایی IWC، عوامل احساسی و بیان خود یک ساعت مکانیکی را مورد بررسی قرار می دهد: «موقعیت، حال و هوای من، و لباس من به وضوح روی چیزی تأثیر می گذارد.

تماشا کنید که صبح می خواهم انتخاب کنم. برای من سخت است که بدون ساعتی از خانه بیرون بروم، این باعث می شود لباس شما کامل شود، و این به بخش مهمی از آنچه در هر لحظه سعی در بیان آن دارم تبدیل شده است.”

از سوی دیگر، ساعت‌های هوشمند، فناوری‌های علمی تخیلی را ارائه می‌کنند که بسیاری از ما فکر نمی‌کنیم بدون آن زندگی کنیم، که برای دوستداران ساعت‌های مکانیکی شرایط را پیچیده‌تر کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.