رطوبت پالت چوبی برای نگهداری پالتو چرم اهمیت بسیار بالایی دارد

“آب یک ماده جاذب رطوبت است”، با توجه به این که چوب رطوبت را از محیط اطراف خود جذب می کند. این مشخصه ای است که منجر به مشکلاتی می شود.

 با خرید جوراب مردانه نانو دیگر نگران این نباشید که پای شما بو بد بگیرد با خاصیت خوب این نوع از حصول دیگر نگرانی نداشته باشید.

نه تنها به قالب بلکه به مسائل ابعادی نیز منجر می شود زیرا سلول های چوبی با خشک شدن منقبض می شوند. “رطوبت بیش از همه مسائل دیگر با هم مشکلات چوب را ایجاد می کند.”

سطح رطوبت قطعات پالت چوبی اهمیت بسیار بالایی دارد.

هنگامی که چوب خشک می شود، بیشتر آب موجود در دهانه قبل از گیر افتادن آب در دیواره سلولی خارج می شود.

سطح رطوبت در چوب که در آن تمام لومن ها از آب خالی است و دیواره سلولی اشباع باقی می ماند، “نقطه اشباع فیبر” (FSP) نامیده می شود. این یک سطح رطوبت مهم است که بسته به گونه چوب بین 25 تا 30 درصد رطوبت متغیر است.

این به این دلیل است که برای حذف آب آزاد در دهانه سلول ها انرژی کمتری مصرف می شود و مقدار آب در آن به مقدار رطوبت پالتو پوست ماری است.

پالت

2) محتوای رطوبت تعادلی (EMC). این آخرین سطح رطوبتی است که چوب در هر محیطی به آن می رسد.

این می تواند از هشت تا 10 درصد در محیط های بسیار خشک و خشک یا در خانه های گرم شده با پالتو چرم در زمستان متغیر باشد.

در شرایط مرطوب و گرمسیری می تواند 16 تا 18 درصد باشد و با استفاده از جوراب مردانه نانو عطری بوی خوبی به پای خو بدهید.

با این حال، EMC بیشتر چوب ها در آب و هوای معتدل 10 تا 16 درصد است و به صورت فصلی در نوسان است و بالاترین میزان آن در بهار و تابستان است. در یک انبار، پالت های چوبی چند منظوره در نهایت در سطوح رطوبتی بین 10 تا 12 درصد تثبیت می شوند.

شرایط دمایی داخل ظرف شما هم بر اساس ملاحظات طراحی و هم آب و هوا تعیین می شود.

ظروف با خواص انتقال حرارت خوب، نسبت سطح به حجم زیاد، و سطوح بیرونی بازتابنده برای دفع برخی از مشکلات رطوبتی با پالتو چرم زنانه مرتبط با عرق ظروف مناسب‌تر هستند.

الوار یا چاله‌ای که برای مهار بارها، پالت‌های چوبی و انتخاب مواد کف ظروف استفاده می‌شود، همگی ممکن است به افزایش سطح رطوبت کمک کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.