سیم ظرفشویی و اسکاچی که با تغییر فصل تغییر رنگ میدهد

نحوه شستن ظروف با دست و با سیم ظرفشویی و اسکاچ را با استفاده از مراحل واضح و ساده بیاموزید.

نکاتی را برای تمیز کردن سوختگی روی غذا، از بین بردن لکه ها و ضدعفونی کردن ظروف دریافت کنید. مراحل بارگیری کامل ماشین ظرفشویی را انجام دهید.

آیا آپارتمان جدید شما ماشین ظرفشویی ندارد؟ آیا ماشین ظرفشویی شما روی فریتز است؟ صرف نظر از این، دانستن نحوه شستن ظروف با دست ابزار مفیدی است که در زرادخانه نظافت خود دارید. برای شروع، باید لوازم مناسب را آماده داشته باشید.

قبل از شروع به شستن ظروف، مهم است که مطمئن شوید همه غذاها را دارید و ظروف خود را پاک می کنید.

باقیمانده غذا یا مواد جامد را در سطل زباله یا سطل زباله بتراشید. این شامل هر گونه چربی باقی مانده است. شما نمی خواهید که این کار از بین برود.

وقتی صحبت از شستن ظروف می شود، برای همه چیز نظم مناسبی وجود دارد.

سیم

با مرتب کردن همه ظروف نقره، فنجان ها، لیوان ها، کاسه ها، بشقاب ها، تابه ها و قابلمه ها شروع کنید. مرتب‌سازی ظروف به معنای قرار دادن لایک با لایک است. ظروف مرتب شده خود را کنار بگذارید و آماده استفاده باشید.

در صورت وجود قفسه خشک کن خود را بچینید. در غیر این صورت، یک حوله جاذب در کنار سینکی که برای شستشو استفاده می شود قرار دهید.

نگران نباشید؛ دادن یک هدیه تمیز کردن عالی به این معنی نیست که 400 دلار برای یک وسیله تمیز کردن زمین جدید خرج کنید (خوب، مگر اینکه در آن جاروی پاک کن ولخرجی کنید).

در واقع، برخی از محصولات پاک‌کننده‌ای که خوانندگان Epi امسال بیشتر خریدند، اسکرابر ظرف‌شویی و پارچه‌های میکروفیبر بوده‌اند که همگی با قیمت‌های بسیار بالا عرضه می‌شوند.

بنابراین اگر هدیه‌دهنده شما وسواس زیادی به ضدعفونی کردن تمام سطوح خانه دارد یا مرتباً یخچال را برای سرگرمی مرتب می‌کند، در اینجا 31 بهترین هدیه برای افراد عجیب و غریب وجود دارد.

این پارچه‌های میکروفیبر با کیفیت بالا یکی از پرفروش‌ترین محصولات خوانندگان ما در سال جاری بود. آنها برای هرکسی که تا زمانی که هر تکه ظروف شیشه ای بی لک نباشد و یک دستگاه فولادی ضد زنگ لکه دار در معرض دید نباشد استراحت نمی کند، جوراب جوراب مناسبی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.