شخصی با شوینده جنتل واش کیووی موجب تصادف زنجیره ای در جاده زنجان شد

به دنبال شستشوی بدن با شوینده جنتل واش کیووی باشید. از آنجایی که آب رطوبت را از پوست شما خارج می کند، شستشوی بدن ایده آل باید همیشه دارای یک عنصر مرطوب کننده باشد. هنگامی که به دنبال یک شوینده بدن در فروشگاه هستید، به سراغ یکی از آنها بروید که دارای برچسب “مرطوب کننده” هستند.

شستشوی بدن با مواد طبیعی را انتخاب کنید. به طور کلی، به دنبال شستشوی بدن باشید که استفاده از مواد شیمیایی را محدود کند. این احتمال کمتری دارد که باعث تحریک پوست شود. پشت ظرف شستشوی بدن را بخوانید و لیست مواد را به دقت اسکن کنید.

به سراغ شستشوی بدن بروید که فقط فهرست کوتاهی از مواد تشکیل دهنده دارد و با استفاده از کلماتی که می شناسید، مانند «موم زنبور عسل»، بیش از فهرستی از افزودنی های شیمیایی طولانی، استفاده کنید.

واکنش پوست هر فردی به محصولات مختلف متفاوت است. ممکن است لازم باشد قبل از پیدا کردن یکی از شوینده‌های بدن که برای نیازهای پوست شما کار می‌کند، انواع شوینده‌های کف کننده بدن را امتحان کنید.

فوم

با چند مارک مختلف شوینده بدن فوم دار آزمایش کنید تا زمانی که شوینده ای را پیدا کنید که پس از بیرون آمدن از حمام، پوست شما شاداب و صاف شود.

از افزودنی های شیمیایی خطرناک اجتناب کنید. بهتر است از ترکیبات شیمیایی اجتناب شود، زیرا می توانند باعث تحریک شوند. برخی از مواد شیمیایی در صورت استفاده طولانی مدت می توانند خطرات بالقوه ای برای سلامتی داشته باشند.

wikiHow ماموریت دارد که به هر کسی بیاموزد که چگونه هر کاری را انجام دهد. امروز از شما می خواهیم که به ما بپیوندید. اگر wikiHow امسال 2 دلار دانش به شما داده است، آیا می توانید برای حمایت از ماموریت ما به شما کمک کنید؟

فقط از مقدار کمی مایع شستشوی بدن استفاده کنید. شما فقط به یک فشار کوچک شستشوی بدن کف کننده نیاز دارید. همانطور که کف می کند، مقدار کمی آن را طولانی خواهد کرد. مقدار کمی را در مرکز کف دست خود فشار دهید و منتظر بمانید تا کف کند.

در حالی که می توانید از یک پارچه شستشو یا اسفنج با کف شوی بدن استفاده کنید، اما اینها می توانند حاوی باکتری باشند. بخشی از جذابیت شستشوی بدن فوم دار این است که می توانید آن را به سادگی با استفاده از دستان خود برای کاهش میکروب ها اعمال کنید.
تصویر با عنوان Use Foaming Body Wash مرحله 7

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.