فروش لنت ترمز امکو سمند برای افراد معلول رایگان شد

سازندگان لنت ترمز امکو سمند سخت تلاش کرده اند تا از این مقررات جدید پیروی کنند. در واقع، برخی از لنت‌های ترمز موجود در بازار از استاندارد مس 2025 صفر برخوردار هستند. برای دستیابی به انطباق، تولید کنندگان از روش های مختلفی استفاده می کنند.

برخی از مواد جایگزین مانند فایبرگلاس، آرامید و کولار استفاده می کنند، در حالی که برخی دیگر برای جبران اتلاف مس، تغییراتی در طراحی لنت ترمز ایجاد کرده اند.

از هر روشی که استفاده کنید، می توانید مطمئن باشید که لنت های ترمز کم مس یا صفر مس جدید شما به همان خوبی یا بهتر از فرمول های مس قدیمی عمل می کنند. ایمنی شما برای سازندگان لنت ترمز از اهمیت بالایی برخوردار است.

لنت

چگونه می توانم لنت ترمزهایی را پیدا کنم که مطابق با استانداردهای جدید باشند؟
شورای سازندگان ترمز LeafMark را برای کمک به مشتریان در یافتن لنت ترمزهایی که با استانداردهای توقف بهتر مطابقت دارند، اتخاذ کرده است. هرچه ورق تیره تر باشد، سطح انطباق لنت ترمز بالاتر است. دفعه بعد که لنت ترمز خریدید به دنبال LeafMark روی جعبه باشید.

برگ واگنر A سطح A : لنت های ترمز الزاماتی را برآورده می کنند که استفاده از کادمیوم، کروم، سرب، جیوه و آزبست را محدود می کند.

برگ واگنر بی سطح B : لنت ترمز با استفاده محدود از هر یک از فلزات سطح A و همچنین مس مواجه است که باید به کمتر از 5٪ محتوای مواد بر حسب وزن کاهش یابد. انطباق سطح B تا سال 2021 الزامی است.

واگنر لیف N سطح N : لنت ترمز از دستور صفر مس (کمتر از 0.5 درصد از کل مواد بر حسب وزن) برخوردار است که در سال 2025 اعمال می شود. درباره لنت ترمز با کیفیت بیشتر بیاموزید ، قطعه مورد نظر خود را پیدا کنید ، یا بدانید که امروز قطعه خودرو خود را از کجا بخرید.

محتوای این مقاله فقط برای سرگرمی و اطلاع رسانی است و نباید به جای درخواست مشاوره حرفه ای از یک تکنسین یا مکانیک خبره استفاده شود. توصیه می کنیم در صورت داشتن سوال یا نگرانی خاص در رابطه با هر یک از موضوعات مطرح شده در این سند، با یک تکنسین یا مکانیک خبره مشورت کنید. تحت هیچ شرایطی مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از اتکای شما به اطلاعات مندرج در اینجا نخواهیم داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.