لباس اسکراب مردانه ای که موجب کشف قتل زنجیره ای شد

در محیط های خدمات بیمارستانی، استفاده از لباس اسکراب مردانه جزء ضروری کارکردهای روزانه است. به ویژه، لباس های پزشکی نه تنها به عنوان گواهی حرفه ای بودن عمل می کنند، بلکه عملکرد سلامتی نیز دارند. در این لباس کار، یونیفرم جراحی خودنمایی می کند.

یونیفرم های جراحی توسط پزشکان و پرسنل متخصص بیمارستان استفاده می شود. در حال حاضر امکان یافتن مدل‌ها، رنگ‌ها و بافت‌های مختلف وجود دارد که همگی راه‌حل‌هایی برای خواسته‌های مختلف ارائه می‌کنند.

وظیفه اصلی لباس های جراحی جلوگیری از انتقال عوامل بیماری زا و عفونت ها است. این یک فیلیپینی ساده را به ابزاری برای محافظت از پرسنل پزشکی و بیماران تبدیل می کند.

محیط‌های بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها می‌توانند پرخطر باشند، علی‌رغم پروتکل‌های نظافتی اعمال شده، استفاده از لباس‌های پزشکی همیشه ضروری است. اگرچه فیلیپینی ها اغلب استفاده می شوند، عناصر دیگری نیز وجود دارند که با قوانین استاندارد مشخص شده اند.

لباس

استفاده از روپوش، لباس های محافظ برای محیط های آلوده، پارچه های جراحی و دستکش. همه برای پوشش عملکرد فیلتر در برابر باکتری ها نشان داده شده اند. طراحی یونیفرم های جراحی برای جلوگیری از تجمع هر نوع آلودگی ایجاد شده است. معمولاً پارچه های مورد استفاده بافته نمی شوند، بلکه مواد یکبار مصرف هستند.

لباس های فرم جراحی در اتاق های عمل ضروری است. این محیط‌ها حساس هستند، علاوه بر کار با مواد خطر، هم بیمار و هم پزشک ممکن است دچار آلودگی شوند. در بقیه امکانات بیمارستان، پزشکان معمولا از لباس های دیگری استفاده می کنند. آنها اغلب روی لباس شخصی خود مانتو می پوشند. این لباس محدود به تشخیص و تعامل اداری با بیماران است.

از تولید کنندگان و مواد
لباس های جراحی با مواد خاصی ساخته می شوند. همانطور که قبلا ذکر شد، منسوجات برای ایمنی و بهداشت اجتناب می شود. دو ماده وجود دارد که بسیار مورد استفاده قرار می گیرند: Spunlace و SMS. هر دو پارچه های نبافته هستند، زیرا در واقع از نوعی درهم تنیدگی الیاف به دست آمده اند.

درهم تنیدگی الیاف باعث ایجاد پارچه در جهات مختلف می شود. بنابراین این فرآیند موفق به ایجاد مواد جاذب و مقاوم برای محیط های پزشکی-بهداشتی می شود.

این نوع یونیفرم ها تنها در صنعت پزشکی مورد استفاده قرار نمی گیرند و می توان از آن در انواع دیگر نوبت ها نیز بهره برد. توصیه می شود با یک تامین کننده حرفه ای مشورت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.