لوله پلیکا صبایی که در مقابل آتش سوزی مقاوم است

لوله پلیکا صبا از نظر کاربرد اصلی با بقیه پلاستیک ها متفاوت است: در حالی که در پلاستیک های کالایی مانند PE و PP (که اولین و دومین پرمصرف ترین در جهان هستند؛ PVC سومین) است که به PET و PS اضافه شده است، بیشترین نسبت به بسته بندی اختصاص دارد، در مورد لوله PVC جهت ساخت و ساز است.

همانطور که می دانید، 20 درصد از حجم پلاستیک تولید شده برای ساخت مصالح ساختمانی و 40 درصد برای بسته بندی استفاده می شود.

اگر 45 درصد از لوله ها و اتصالات (به وضوح برای ساخت و ساز در نظر گرفته شده است)، 17 درصد از پروفیل ها و لوله ها (با نسبت بالا نسبت به ساخت)، بخشی از 18 درصد از فیلم ها و ورق ها (به عنوان مثال، غشاها) را در نظر بگیریم. و بخشی از 8 درصد کابل ها (انرژی، ارتباط و …) مورد استفاده در خانه، به راحتی به 70 درصد PVC برای ساخت و ساز می رسد.

لوله

85 درصد محصولات تولید شده با PVC عمر طولانی دارند و مدت زمان آن از 2 تا 3 سال (به عنوان مثال کفش) تا بیش از 100 سال (لوله های مدفون) متغیر است.

اگر به مصالح ساختمانی اشاره کنیم حداقل عمر مفید آن 15 سال است. در آرژانتین نمکزارها یا نمکزارها بسیار فراوان است. از Vaca Muerta ما یک منبع گاز طبیعی فوق العاده داریم.

همانطور که مورد بحث قرار گرفت، سازمان علمی برجسته استرالیا، CSIRO، توسط انجمن صنایع پلاستیک و شیمیایی استرالیا (PACIA) مأمور شد تا بررسی و گزارش مستقلی در مورد اینکه آیا محصولات ساختمانی PVC برای محیط زیست مضرتر هستند یا نه.

مواد جایگزین پس از بررسی جامع شواهد علمی، CSIRO به این نتیجه رسید که: “اثرات نامطلوب زیست محیطی ناشی از استفاده از پی وی سی در محصولات ساختمانی بسیار کوچک است و بیشتر از سایر مواد نیست.” R Smith، 1996، جنبه های زیست محیطی استفاده از PVC در محصولات ساختمانی، CSIRO

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.