پسری با ظروف پلاستیکی چند تکه ای به خواستگاری رفت

مزایای ظروف پلاستیکی چند تکه ، به اصطلاح تاپر، به وضوح نشان داده شده است. از یک طرف، با توجه به کاهش فیلم پلاستیکی که دیگر استفاده نمی شود ، استفاده از آن یک عمل زیست محیطی تر را فرض می کند. آنها اجازه نگهداری بهتر را می دهند : به دلیل مهر و موم هرمتیک آنها هم در یخچال و هم در فریزر و یک گزینه بسیار راحت برای حمل و نقل مواد غذایی است.

به خوبی شناخته شده است که ظروف پلاستیکی در مایکروویو می توانند این سموم را به غذا منتقل کنند. علیرغم این واقعیت که آنها مواد جدیدی از پلاستیک را با عوامل مضر کمتر اختراع کرده اند، اما نتوانسته اند آنها را به طور کامل از بین ببرند و شیشه همچنان گزینه بهتری است. این، برعکس، هنگامی که در معرض سرما یا گرما قرار می گیرد، هیچ نوع جزء مضری را آزاد نمی کند.

اما آیا استفاده از آن در همه موارد توصیه می شود؟ به عنوان مثال ، آیا می توانیم از این ظروف برای گرم کردن یا پختن غذا استفاده کنیم؟

ظروف

سوالات مرتبط تر، آیا خوردن غذاهایی که در کیسه های پلاستیکی پخته می شوند بی خطر است؟

علاوه بر این، یکی دیگر از نکاتی که به نفع شیشه است، جذابیت بیشتر آن از نظر زیبایی است. اگر می خواهید یک تکه غذا را به یکباره سر سفره ببرید و آن را سرو کنید و به هم نریزید، این کار دلپذیرتر به نظر می رسد. به همین ترتیب با شفاف بودن باعث می شود که از محتوا بهتر مورد توجه قرار گیرد.

به طور خلاصه، فرآیند بازیافت پلاستیک به شرح زیر است:

پلاستیک ها بر اساس نوع رزینی که آنها را تشکیل می دهد طبقه بندی می شوند.
گاهی اوقات آنها را نیز بر اساس شکل یا اندازه از هم جدا می کنند.
سپس آنها را خرد کرده و شستشو می دهند تا باقیمانده ها یا ناخالصی ها از بین بروند.
قطعات پلاستیکی خرد شده و تمیز ذوب می شوند.
آنها به قطعات با اندازه های مختلف تقسیم می شوند تا این قطعات را به تولید محصولات جدید پلاستیکی اختصاص دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.