پسری با فروش انار ترش در مازندران میلیاردر شد

مصرف میوه انار ترش در مازندران یا آب آن به دلیل ترکیب منحصربه‌فرد پلی فنول‌ها که به نظر می‌رسد باعث کاهش LDL یا کلسترول بد خون می‌شود، می‌تواند سطح کلسترول را کاهش دهد، که می‌تواند برای قلب مفید باشد.

انار نه تنها از بیماری قلبی جلوگیری می کند، بلکه می تواند تصلب شرایین را معکوس کند. فقط 60 میلی لیتر آب میوه در روز به مدت یک سال ضایعات آترواسکلروتیک را تا 35 درصد کاهش می دهد و کل فعالیت آنتی اکسیدانی خون را تا 130 درصد افزایش می دهد.

چیز جدیدی نیست که بگوییم بخش زیادی از موفقیت یک تمرین بر اساس غذا و استراحت است، به طوری که اگر صد درصد صحبت می کردیم، 70 درصد برای رژیم غذایی، 20 برای ریکاوری و 10 درصد باقی مانده برای ورزش است. همینطور.

مطالعات علمی متعددی این اعداد را تایید کرده‌اند که در هر صورت، بسیاری از مردم کاملاً باور ندارند و همچنان به اشتباه معتقدند که کلید تمرین سخت‌تر و سخت‌تر است.

انار

یکی از شواهد متعددی که اهمیت غذا خوردن را در روتین ما ثابت می کند، به تعداد فوایدی است که در میوه ها و سبزیجات مختلف موجود در بازار و در دسترس جیبمان پیدا می کنیم. با آگاهی از این موضوع، این بار می‌خواهم فهرستی از هفت مزیتی که گرانادا به ما ارائه می‌دهد را با شما به اشتراک بگذارم، میوه‌ای که علاوه بر موارد دیگر، میل جنسی افراد را تحریک می‌کند.

قبل از پرداختن به موضوع، اجازه دهید به شما بگویم که این میوه از انار (Punica granatum)، یک درخت میوه برگریز کوچک از خانواده Lythraceae متولد می شود. این میوه کروی شکل است و اندازه آن تا حدودی بزرگتر از سیب است. دارای پوست قهوه ای نارنجی ضخیم است که در داخل آن دانه های قرمز متعددی وجود دارد که توسط پارتیشن های غشایی از هم جدا شده اند.

این دانه ها در یک پالپ آبدار و با طراوت با طعم ترش و شیرین قرار می گیرند. با رسیدن میوه، پوسته ترک می خورد و دانه های خود را آشکار می کند. واریته های کوچکتری نیز وجود دارد که در داخل آنها دانه وجود ندارد. حالا بله، من لیستی از فواید آن برای سلامتی را برای شما می گذارم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.