پسری با پوشاک عمده ترکیه توانست آتش جنگل را خاموش کند

مد بر فرهنگ لغت آکادمی اسپانیا- عبارت است از « استفاده از حالت یا سفارشی که برای مدتی یا یک کشور، با تخصص در لباس‌ها، پارچه‌ها و تزیینات خاص، به‌طور جدی انجام می‌شود، که به طور مداوم انجام می‌شود، مد شده است.

طراحان پوشاک عمده ترکیه سعی می‌کنند از برخی، رنگ‌ها، مشکلات جامعه را حدی یکنواخت کنند. به محض بیرون آمدن لباس های فصلی، لباس قبلی «ناپدید می شود». دیگر اجباری نیست، دیگر «مد» نیست.

سبک چیزی شخصی تر است. سبک کمتر از مد مشترک است. RAE آن را چنینتعریف می کند: « ذوق، ظرافت یا تمایز یک شخص یا چیز ». این سبک بر مد نیست – آنقدر که می‌خواهند آن را به ما بدهند – می‌توانند و برخی از آن‌ها را به همراه داشته باشند. سبک چیزی خاص و شخصی است. فردی که شیک لباس می پوشد، فردی که برجسته است اما توجه نمی کند. سبک نمونه ای از شخصیت و سلیقه است.

ما می گوییم بهتر است که مد عمومی، سبک شخصی است، خاص است.

پوشاک

تفاوت های اصلی بین مد و استایل به طور کلی می تواند این باشد:

1. مد حال گذر است، سبک نیست – می تواند کند و با تغییرات سازگار جهانی شود، اما مدهای بر آن تأثیر نمی گذارد.

2. مد توسط طراحان و تولید کنندگان پوشاک و لوازم جانبی تحمیل می شود. سبک خلقت فردی هر فرد است. ممکن است برای شما جالب باشد: تاثیر مد و روند. مهم مد و لوازم جانبی (همراه با ویدئو)

3. سبک کم بیان، ظریف و خاص به فرد است. مد پر زرق و برق است و توسط توده ها استفاده می شود. هیچ سبکی وجود ندارد، بلکه یک شیوه لباس پوشیدن جمعی است، نه فردی.

4. مد لال است، استایل نه .

5. سبک شخصیت را برجسته می کند . مد او را مبدل می کند (چارلز رو).

ارزش این را دارد که سبک خود را بسازید که شما را از دیگران متمایز کند. شما لازم نیست منحصر به فرد باشید، بلکه چیزی متفاوت باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.