چه جورابی برای پوشیدن با چکمه بهتر است؟

چکمه و تاول کبریتی است که در جهنم کفش ساخته شده است. پس از تابستانی که با صندل در چرخه آزاد گذرانده اید، پاشنه ها و انگشتان پا برای درد آماده می شوند – به خصوص اگر جوراب نامناسبی می پوشید.

اولین چیزها (برای بیان واضحات)، رفتن کاملاً بدون جوراب در داخل یک جفت چکمه ایده وحشتناکی است و می تواند مشکلات مداومی برای پاهای شما ایجاد کند. تاول‌ها ممکن است از اصطکاک دائمی بین چکمه و پای شما ایجاد شوند؛ عفونت‌های قارچی ممکن است به دلیل رطوبت بیش از حد، به‌ویژه بین انگشتان پا ایجاد شوند؛ ممکن است در جایی که دهانه چکمه به پوست شما ساییده می‌شود، دچار ساییدگی پوست شوید و ممکن است ضربه به ناخن پا را تجربه کنید. آدام کاپلان، DPM، متخصص پا و مدیر عامل Arcus Orthotics می گوید: از مالش مکرر داخل جعبه انگشت پا.

الگوی جوراب

نه تنها به یک جوراب برای محافظت از پاهای خود در برابر خطرات فصل چکمه نیاز دارید، بلکه به جوراب مناسب نیز نیاز دارید تا اطمینان حاصل کنید که در تمام 10000 مرحله روزتان راحت (و بدون تاول) خواهید بود. دکتر کاپلان پیشنهاد می‌کند به دنبال مواد قابل تنفس مانند پنبه و پشم مرینو باشید که پاهای شما را گرم نگه می‌دارند، همچنین یک بستر بالشتک‌دار، تکیه‌گاه قوس‌دار و انگشتان پا بدون درز. او می‌گوید: «هر جورابی که فاقد مواد بالشتک‌کننده و قابل تنفس باشد، مهم است که هنگام پوشیدن چکمه از آن دوری کنید. مهم است که پاهای خود را راحت و خشک نگه دارید.»

تا جایی که مناسب است، دکتر کاپلان توصیه می‌کند که «قاعده طلایی» را در نظر بگیرید، به این معنی که جوراب‌های شما باید «نه خیلی تنگ، نه خیلی گشاد-فقط به اندازه کافی نرم» باشند. به خاطر داشته باشید که پاهای شما در طول روز متورم می شوند (راه رفتن در اطراف می تواند باعث احتباس مایع در آنها شود)، بنابراین هنگام انتخاب جوراب برای پوشیدن با جفت چکمه خود، حتماً آن را در شب امتحان کنید تا مطمئن شوید که مناسب است که قیمت جوراب بستگی به نوع آن دارد.

یک جوراب که دکتر کاپلان می گوید با همه این معیارها مطابقت دارد؟ Bombas، که “پشتیبانی، راحتی، و قطعا قابل تنفس است.” آنها با ترکیبی از پنبه و پلی استر ساخته شده اند، دارای یک زیرپایی بالشتکی هستند و با یک “سیستم پشتیبانی لانه زنبوری” طراحی شده اند، که قوس پای شما را برای حمایت بیشتر قرار می دهد. ترکیب این ویژگی‌ها همچنین به جلوگیری از لیز خوردن و سر خوردن پاهای شما در داخل چکمه‌ها کمک می‌کند، که به جلوگیری از اصطکاک ایجادکننده تاول کمک می‌کند.

جوراب‌ها دارای ارتفاع‌های مختلف هستند، از عدم نمایش تا ساق پا تا وسط ساق پا، بنابراین می‌توانید جفت مناسبی را برای تمام چکمه‌های پاییزی مورد علاقه خود انتخاب کنید. و چه چیزی بیشتر؟ به ازای هر جفت جورابی که می‌خرید، برند یک جفت اضافی را به افراد نیازمند اهدا می‌کند، که به این معنی است که می‌توانید به‌طور کامل جوراب دخترانه فانتزی خود را برای فصل پیش رو تهیه کنید. پاهای شما به خاطر آن از شما تشکر خواهند کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.