کیف اداری مردانه چرم مشهدی که به عنوان گاوصندوق در خانه به کار برده شد

شرکت معتبر Montblanc کیف اداری مردانه چرم مشهد  با مواد با کیفیت بالا ارائه می دهد. این مدل مشکی، ترکیبی از پوست گوساله سافیانو با نایلون ساتن است که در برابر آب و خط و خش مقاوم است. با یک دریچه با دو درب مغناطیسی مخفی بسته می شود و دارای یک جیب بیرونی است.

کیف شانه بهترین گزینه برای یک ظاهر غیر رسمی است. این یکی از Y-3 به لطف دو دسته خود و حمل آن به صورت آویز با بند قابل تنظیم و جداشدنی خود به عنوان کیف خرید عمل می کند. دارای یک محفظه داخلی و یک جیب زیپ دار برای قرار دادن کیف پول یا کلید.

برندهای ورزشی در نهایت تسلیم عملکرد کیف های حمل و نقل شده اند. این کیف یک کیف افقی با دو دسته بلند است که با چرم انعطاف پذیر ساخته شده است.

هدف این است که بتوانیم عملاً همه چیز را در آن قرار دهیم. گزینه ای که اکنون برای مردان عرضه می شود، مانند این مورد از آزمایشگاه نایک در سه رنگ: مشکی، بژ و رنگ فصل، نارنجی. دارای چندین محفظه داخلی و همچنین یونیسکس است.

کیف

این کیف دوشی دارای محفظه‌های متعددی است، اما به گونه‌ای طراحی شده است که با تبلت شما به هر جایی بروید . دارای یک جیب خاص برای او و همچنین برای تمام لوازم جانبی است. در محفظه اصلی یک جیب تلفن همراه نیز وجود دارد. یک کیف عالی برای دوستداران تکنولوژی و همچنین قابل تنظیم برای راحتی بی نظیر.

این پیشنهاد کیف دستی برای شیک پوشان بسیار مناسب است . چندین روند را ترکیب می کند، مانند سبک نظامی با پوشش آستر به سبک بمب افکن. لوگوی کلاسیک شرکت Bathing Ape با این اصل که هر چه بزرگتر باشد بهتر است را به خود اختصاص می دهد. می توان آن را روی شانه پوشید و با زیپ بسته می شود. دارای یک جیب بیرونی و داخلی.

تجدید سبک در کیف های مردانه کاملاً با اعتبار کلاسیک هایی مانند این کیف کراس بادی PVC Fred Perry سازگار است. اکسسوری که از فرهنگ اسکوتر بیرون آمد و به نمادی از مدها تبدیل شد تا به یک کلاسیک برای همه نوع مردان تبدیل شود. بندهای بوم و بند شانه قابل تنظیم است و بسته شدن آن زیپ است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.