گلدان پلاستیکی مستطیل خیلی بزرگی که خانه ی سگ ولگرد شد

برای پرورش گیاهان به جای گلدان پلاستیکی مستطیل خیلی بزرگ، می توانید گلدان هایی با بطری های پلاستیکی بسازید، گزینه ای سازگار با محیط زیست که ساخت آن آسان است.

اگرچه گلدان های از پیش ساخته ای وجود دارد که می توانید خریداری کنید، اما با این گزینه اکولوژیکی می توانید خلاقانه ترین جنبه خود را نشان دهید و گیاهان خود را شبیه گلدان هایی با اندازه ها، شکل ها و رنگ های مختلف کنید.

چرا با بطری های پلاستیکی قابل بازیافت گلدان بسازیم؟
اگر می خواهید در خانه یا محل کار خود گیاه داشته باشید ، باید از گلدان شروع کنید. شما می توانید این ظروف برای گیاهان را در هر فروشگاه تخصصی در زمینه فروش محصولات باغبانی پیدا کنید. معمول است که آنها اولین گزینه خرید برای دوستداران گیاهان باشند، اما با این نوع گلدان شما کمکی به حفظ محیط زیست نمی کنید.

گلدان

این امر به دلیل ساخت آن اتفاق می افتد، که صرف نظر از اینکه از چه ماده ای ساخته شده است، از استخراج عظیم منابع طبیعی و مصرف عظیم انرژی که به محیط زیست آسیب می زند، استفاده می شود. پس ما به عنوان دوستداران گیاهان چه کنیم؟ پاسخ ساده است، به مواد قابل بازیافت متوسل شوید.

کاشت کودک در مواد قابل بازیافت، با ظروف پلاستیکی خالی که حتما در خانه خود پیدا خواهید کرد، می توانید به محیط زیست کمک کنید و گیاهی را که خیلی می خواهید داشته باشید. به همین دلیل ما در زیر بهترین ایده‌ها را برای گلدان‌های بازیافتی به شما نشان می‌دهیم که می‌توانید با صرفه‌جویی در هزینه و کمترین تأثیر زیست‌محیطی در زمان کوتاهی انجام دهید.

اولین قدم برای ایجاد گلدان های فوق العاده با بطری های پلاستیکی. من بطری مناسب را انتخاب کردم، بطری های ترجیحی برای ساخت گلدان های بازیافتی خلاقانه ، بطری های پلاستیکی هستند . این به این دلیل است که یافتن آنها آسان است، کار با آنها عارضه عمده ای ندارد و دوام آنها بسیار قابل توجه است. در حالی که انواع مختلفی از بطری های پلاستیکی وجود دارد، رایج ترین آنها بطری های ساخته شده از پلی اتیلن (PE) یا پلی اتیلن ترفتالات (PET) هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.