مشاوره و سفارش

جوراب مردانه

در هنگام انتخاب جوراب مردانه به جنس آن توجه کنید. بهتر است جوراب‌هایی که با تیپ‌های رسمی می‌پوشید یا جوراب‌هایی که با شلوار پارچه‌ای استفاده می‌کنید، از جنس کشمیر باشد. البته می‌توانید از جوراب‌های پنبه‌ای و یا جوراب‌های پشمی نازک نیز در این موارد استفاده کرد. اگر هنگام انتخاب جوراب مردانه می‌خواهید از جوراب‌های ضخیم‌تر استفاده کنید (همراه شلوار‌های کتانی یا کبریتی) می‌توانید از جوراب‌های پشمی استفاده کنید. برای اوقات ورزش حتما جوراب‌های پنبه‌ای بپوشید.

جوراب زنانه

جوراب های زنانه مچی از جمله مدل‌های محبوب و پرطرف‌دار هستند که می‌توانند بهترین گزینه برای پوشیدن به همراه شلوارهای کوتاه باشند؛ مخصوصاً برای بانوانی که اغلب از شلوارهای لوله تفنگی استفاده می‌کنند. جوراب زنانه مدل مچی مناسب فصل‌های گرم‌تر سال است. این مدل جوراب بیشتر زمان‌هایی مورداستفاده قرار می‌گیرد که خانمی بخواهد در فصل‌هایی مثل تابستان و بهار، کتونی بپوشد. یا در هوای گرم ورزش کند. یا کفش و شلواری بپوشد که دوست ندارد ساق جوراب او از زیر شلوار دیده شود. جوراب‌های مچی با جنس‌های مختلف، از نخ پنبه و ضخیم تا جوراب نازک و شیشه‌ای با رنگ‌های مختلف تولید می‌شوند.

جوراب بچگانه

پاپوش‌های بچه گانه یکی از انواع جوراب بچه گانه است که این روزها هم برای پسر بچه‌ها طراحی و تولید می‌شوند و هم برای دخترها. برای تابستان و بهار بسیار مناسب و خنک است و از کثیف شدن و آسیب دیدن پای کودک در کفش جلوگیری می‌کند. این پاپوش‌ها که نام دیگرشان جوراب‌های بدون دید است، به همراه کفش‌های کالجی و شلوارهای کوتاه و شلوارک برای پسرها و به همراه دامن برای دخترها استایل زیبایی را میسازد.

چرا ما را انتخاب کنید؟

تامین مستقیم انواع جوراب

ارائه قیمت های رقابتی در بازار

پشتیبانی کامل تا رسیدن بار

ارسال بار به تمامی نقاط کشور

تامین محصول برای صادرات

امکان همکاری با تولیدکنندگان

پل های ارتباطی

ایمیل

info@yoursite.com

فرم مشاوره و سفارش

مدیریت مجموعه

نام مدیر مجموعه

تماس بگیرید